Aprill Ruusmäe Noortekojas

Aprillikuus toimusid Ruusmäe Noortekojas kokandusringid. Kokandusringis valmistati kodust kartulisalatit, ahjukotlette ning kräsupea torti kirssidega.

Kolmapäeval, 13. aprillil värvisime noortekeskuses looduslikke värvidega mune. Selle jaoks, et teada saada, mida meil munade värvimiseks vaja läheb, otsime eelnevalt  noortega välja juhendi, kuidas saab looduslikult erinevatel viisidel mune värvida. Korjasime väljast erinevaid vahendeid, näiteks oksi, urbi, käbisid,  lumikellukesi jne. Noorsootöötaja Agneta oli kaasa võtnud sibulakoori ja kurkumit.

Teisipäeval, 26. aprillil toimus vaheaja väljasõit Kirikumäe matkarajale. Matkasime koos noortega ümber Kirikumäe järve. Peale matka grillisime ja mängisime noorsootöötaja Ele eestvedamisel erinevaid seltskonnamänge. Pärast matka oli näha, et värske õhk ja kõndimine väsitas ära nii noored kui ka noorsootöötajad. Oli päikesepaisteline ilm ning meeleolukas päev kõigile.

Võtan paari lausega kokku, milline oli noorte tagasiside. Oli väsitav, aga väga tore matk. Oli kevadine, päikse paisteline ja soe ilm. 

Toimetasime noorteka esisel platsil. Mängisime erinevaid mänge, joonistasime kriitidega ja viskasime discgolfi kettaid korvi.

Noored said koju viia enda kasvatatud tomatitaimed.