Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu ühte noort au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on JUUNI 2021 – KUU NOOR, kelleks on Varstu noortemaja särav liige Chris Uuk!

Tegu on noormehega, kes toob noortemajja kaasa palju lõbusat energiat, sest suudab iga lihtsamagi mängu muuta naljakamaks. Kohe esimesel päeval, kui Chris lõpuks nõustus meie sekka noortekasse tulema suutis ta Hitleri kaardimängu teha hoopis huvitavamaks, leides pehme palli näol endale kassi, keda tänaseni kutsutake Chrisi kassiks – „Ou, kus Chrisi kass on?!“ – ja kõik saavad aru. Tema teadmiste jada ajaloos on lõputult lahe, sest tänaseks on ta disaininud noortekale meie oma teemakohased sümbolitega Hitleri kaardid ja muidugi ei saa mainimata jätta, et koostöös teiste noorteka poistega tegi ta tööõpetuse klassis ka puidust mängulaua.

Chris ise ütleb, et tema huvideks on ajalugu ja geograafia. Teda inspireerivad lähedased inimesed. Oma vaba aega veedab ta noortekas või kodus. Noortekasse tulles on tema peamisteks lemmiktegevusteks lauamängude mängimine ja sõpradega aja veetmine. Sinna käimine on andnud talle võimaluse veeta oma vaba aega huvitavamalt. Meie sekka tulles soovitab ta olla lihtsalt sõbralik. Laagrisse võtab ta kaasa süüa, küllap oma telefoni ja hea tuju. : )