Juunikuu Ruusmäe Noortekojas

Juunikuus toimus Ruusmäe Noortekojas viimane kokandusring, kus valmistasime lasanjet. Üllatuseks oli kokandusringi juhendaja küpsetanud noortele rullbiskviidi. Viimase kokandusringi raames toimus pisike orienteerumine noorteka ümbruses, kus noored said meelde tuletada kokandusringis õpitud.   

6.juunil toimus kokandusringi väljasõit Maamehe Golfi tallu, kus mängisime maamehe golfi ja tegime pitsat. Oli väga tore päev ja soe suveilm. 

  1.  juunil toimus esimene Rogosi kodukohvikute päev, millest võttis osa 8 erinevat kodukohvikut. Osalesime ka Ruusmäe Noortekohvikuga. Päev oli väga kiire ja toimetamist täis. Noortekohviku juures oli võimalus nautida erinevaid soolaseid ja magusaid ampse. Kohviku alal sai sõita ka poniga, mis oli paljude pisikeste lemmik. Õhtu kulminatsiooniks oli Uku Suviste kontsert Ruusmäe rahvamajas, kuhu olid  kutsutud ka kohvikupidajad. Päev läbi noorsootöötaja silmade–  oli väga tore ja kiire. Mul oli väga hea meel, et lisaks noortele olid appi tulnud nii lapsevanemad kui ka Mõniste noorsootöötaja Reia. Suur suur aitäh teile! 

Rõõmsat suve!