Märtsi kuu noor on Tairo Demant Varstust

Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada!
Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu ühte noort au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on MÄRTS 2021- KUU NOOR, kelleks on Varstu noortemaja aktiivne liige TAIRO DEMANT!
Tairo osutus Rõuge Noorsootöö Keskuse kuu nooreks seepärast, et ta on üks väga oluline lüli Varstu noorte omavahelises suhtluses. On ju teada, et praegusel ajal on raskendatud sõpradega ühiste ettevõtmiste organiseerimine…kuid leidlikku Tairot see ei takista. Tema on oma sihikindluse ja leidlikkusega loonud Discordi Eesti Peluid serveri, kus ka piirkonna noored omavahel aktiivselt suhtlevad ning koos mänge mängivad. Ka siis, kui noortekad veel lahti olid, oli Tairo aktiivne osaleja pea kõikides tegevustes ning rääkis erinevatel teemadel aktiivselt kaasa. Varstu noorsootöötaja Monika arvab, et tegu on ühe vinge noormehega, kellega edaspidi nii mõndagi koos ette võtta!
Tairo suurimaks kuulsusest eeskujuks on Eesti kutseline esportlane Ropz, kuna nende huvid kattuvad ning neile meeldib sama arvutimängu mängida. Tairole meeldib oma vaba aega veeta sportides– talle on südamelähedane tennis ning nagu pildilt näha, meeldib talle ka krossikaga sõita. Lisaks on tema jaoks tähtis koos sõpradega, noortekas, erinevates tegevustes kaasa lüüa. Tairo soovib teistega jagada ühte tarkusetera: “Ole kõigiga sõbralik, kui tahad, et nemad sinuga oleksid”. Kolm asja, mis Tairo arvates kindlasti noorteka väljasõidule kaasa võtta, on telefon, laadija ja sõbrad 🙂