Noorte Tugila

Kellele?

Tugila on mõeldud just Sulle, kui sa oled noor vanuses 15-26, ei õpi ega tööta, kuid tunned, et tahaksid midagi siiski enda jaoks ära teha.

Oma peas mõtiskledes ei pruugi me kuigi kaugele jõuda, kuid siin tuleb appi Tugila töötaja, kellega vesteldes võid avastada, mis pakub sulle huvi või kus suunas sooviksid elus liikuda. Tugila töötaja oskab anda nõu või viia kokku teiste osapooltega, kes võivad aidata sul leida selle, mida otsid – on see siis Töötukassa, mõni töökoht või õppimisvõimalus koolis/koolitusel.

Läbi Tugila toimub erinevaid väljasõite, et tutvustada erinevaid võimalusi, mille vastu on gruppidel huvi tekkinud. Toimuvad individuaalsed nõustamised ja erinevad sündmused gruppidele.

Tugila mõte on toetada iga noort temale vajalikul viisil, see on vabatahtlik ning toimub läbi vastastikuste kokkulepete.

Tugila eesmärk on olla toeks ja see ei too kaasa lisakohustusi.

Monika Kuuba

Monika Kuuba

Tugila noorsootöötaja

Sattusin noorsootööga tegelikult täiesti juhuslikult kokku. Otsisin aastaid tagasi kohta, kuhu minna vabatahtlikult tööle ning nii pistsin võimaluse tõttu varba sisse noortekeskuse uksest. Ilma, et isegi oleks märganud, olin ma korraga selles kõiges mitte enam varbaga uksevahel vaid kogu südamega asjas sees.

Võid minuga julgelt ühendust võtta. Kasuta selleks allpool olevat vormi, helista mulle numbril +372 5462 5997 või kirjuta mulle Facebook Messengeris 🙂

Võta Tugila noorsootöötajaga ühendust!

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames. Noorte Tugila programmi viib ellu Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus.