Detsembris oleme olnud avatud kaks korda nädalas kolmapäeviti ja reedeti.

Päris palju oleme sellel kuul meisterdanud erinevaid jõulukaunistusi 3D lumehelbeid, niisama lumehelbeid ja paberist pärgasid. Hiljem ehtisime meisterdustega noortetoa aknaid.

Noortele meeldib ka väga süüa teha, nii oleme kapis olevatest kuivainetest peaaegu iga kord midagi valmistanud. Näiteks üks päev tegime spagette ja viinereid. Uuest aastast kui meil kokandusring hakkab on meil pasta keetmine juba täitsa selge. 

Muidu on noortetoas kujunenud lemmik tegevusteks Ligretto, Uno, Tobble, Elumängu ning piljardi mängimine. 

Joonistamine ja piltide värvimine on samuti osade noorte meelistegevuseks. Päris palju oleme sellele kuul kuulanud ka jõulu ning talvelaule. Muusika loob kohe sellise mõnusa õhkkonna.

Detsembri keskel küpsetasime noortega piparkooke ja hiljem kaunistasime neid. Küpsetamine ja igasugune söögi tegemine, meelitab alati palju noori kohale, sest neile lihtsalt meeldib süüa teha. Piparkoogid tulid väga vahvad ja iga kujuke sai endale ka ilusa glasuuritud rüü selga.

Tavaliselt olen igaks nädalaks teinud kava ja mõelnud välja tegevused, mida võiksime teha. Noortelt olen õppinud aga seda, et kui nad tulevad koolist või huviringidest siis noortekas meeldib neile lihtsalt olla. Vahel teeme neid nädalakava tegevusi ka aga see oleneb täitsa päevast. Lisaks on noored ise väga algatusvõimelised ja pakuvad ideid välja mida võiksime mängida või teha. 

Eks noortekeskus peabki olema mõnus koht, kus neil on hea ja vaba olla.