Ruusmäel alustas aastaaegade matkasari

13. veebruaril sai alguse Ruusmäe noortekoja ja Ruusmäe rahvamaja koostööst sündinud aastaaegade matkasari. Nagu nimestki järeldada võib toimub aastaaegade matkasarja raames 4 matka – igal aastaajal üks matk.

❄️ 13. veebruaril TALVEMATK (14,5 km)

🌱 22. mail KEVADMATK (15 km)

☀️ 21. augustil SUVEMATK (11 km)

🍂 20. novembril SÜGISMATK (11 km)

Kõigi nelja matka läbinute vahel loositakse sarja lõppedes välja peaauhind 100€ väärtuses! Kui sa aga esimesele matkale ei jõudnud, siis ei tasu pead norgu lasta – iga matka lõpus loositakse täispika distantsi läbinute vahel välja mitmeid teisigi auhindu 🙂

Talvematk

Esimene, talvematk kulges mööda Ruusmäe-Sarise-Luutsniku-Raagi-Ruusmäe teed ning matka pikkuseks 14,5 km. Matkal oli osalejaid igas vanuses, kokku 24 matkaselli ning ilm oli mõnusalt talvine – igati talvematka nime väärt!

Poole tee peal tegime kosutava peatuse Luutsniku Raamatukogu ja Külaseltsi juures, kus meid kostitati maitsvate pirukate ning teega. Matkatee teinegi pool kulges sama tempokalt kui esimenegi ning juba varsti paistiski Rogosi mõis.

Enne kojuminekut kosutati matkalisi maitsva seljanka ning sõbrapäevatordiga ja fortuuna loosis kõikide matka läbinute vahel välja auhinnad. Auhinnalaud oli rikkalik ning talvematka peasponsoriks oli Jooks on lahe.

Veelkord suur-suur aitäh kõigile, kes talvematka õnnestumisele kaasa aitasid:

Jooks on lahele auhindade ja vunki mano andmise eest
Luutsniku Raamatukogu ja Külaseltsile meie kostitamise eest
Annikale maitsva supi ja pirukate eest
Romelina OÜle hõrgu sõbrapäevatordi eest
Enele ja Terjele maitsvate, ahjusoojade leiva ja saia eest
Vahvale üllatussponsorile
Ja loomulikult KÕIGILE TOREDATELE MATKALISTELE

Kohtume kevadmatkal juba 22. mail!