Hanna-Liisa Sarik

Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on SEPTEMBER 2021 KUU NOOR kelleks on Rõuge Noortekeskuse aktiivne liige HANNA-LIISA SARIK!

Hanna on noorsootöötajatele silma jäänud kui rõõmsameelse ja aktiivse noorena, kes on osalenud projektides ning võtnud ka osa Erasmus + projektikirjutamise väljakutsest. Septembris toetas Hanna Rõuge noortekeskuse lahtiolekut. Ta kuulub ka rahvusvahelise noorsootöö kogemustega noorte (Europeers) hulka. Hanna on noor, kes on toetav ja abivalmis ning ta on palju panustanud oma kogukonna noorte heaks

Hanna suurim eeskuju on ta ise: “Püüan ma olla iseenda eeskuju ja endalt õppida.” Kooli kõrvalt on tal hobideks aega raske leida aga kui aega on, siis seda kasutab Hanna trenni tegemiseks ja raamatute lugemiseks. Teda inspireerivad kõige rohkem pere ja sõbrad.

Noortekeskuses meeldib Hannale rääkida noorsootöötajatega, niisama olla või mängida piljardit. Noortekas on Hanna käinud juba väiksest peale ning tema sõnul on siin käimine andnud talle palju ja aidanud kasvada just selliseks nooreks inimeseks nagu ta praegu on. Vabatahtlik tegevus ja erienevates projektides osalemine on andnud talle aga julgust, laiendanud silmaringi ja keeleoskust. Kolm asja, mida Hanna noorteka väljasõidule kaasa võtaks on telefon, kõrvaklapid ning pleed. 

Noortekas alles käima hakanud noortele soovitab Hanna osa võtta võimalikult paljudest asjadest ja üritustest, mida noortekeskus pakub.