Kõige populaarsem huviring on noortemajades kokandusring. Noortele meeldib süüa teha ja  erinevaid retsepte katsetada. Tavaliselt valime nädala alguses retsepti välja ja siis teeme  mõnda rooga, mis noored on välja pakkunud. Eks noored tahavad ikka alguses valmistada  klassikalisi lemmikroogasid nagu kanapasta, pitsa ja burger. Ise noorsootöötajana olen  püüdnud tooraine valikul teha nii tervislikke valikuid, kui võimalik. Näiteks valinud  koostisaineteks rohkem köögivilju, asendanud tavalise saia mitmevilja vastu jne. 

Olen ise noorsootöötajana nii Viitinas, kui ka Nursis kokandusringi juhendaja. See on minule  esmakordne kogemus olla ringijuhendaja. Noortega koos õpin ise ka, sest paljud road on ka  minu jaoks uudsed. Lisaks juhendamine, kes mida teeb ja organiseerimine nii, et igaüks  saaks midagi teha, et keegi ei tunneks ennast kõrvale jäetud.  

Olen täheldanud, et hästi palju on vaja noori tagant utsitada, et nad julgeksid uusi asju  katsetada. Tihti on esimene vastus, et ma ei oska või ma ei tea kuidas seda või teist asja  teha. Sellistel hetkedel julgustan noori proovima ja õppima, kuidas teha. Näiteks kui palju  peab jahu panema, kuidas kotleti taigent teha, palju on vaja vett lisada jne. Iga korraga  muutuvad kokandusringi osalised kindlamaks ja õpivad ennast usaldama.  Siiani oleme kokandusringis valmistanud järgnevaid toite: Kanapasta, Bolognese pasta,  pitsa, kodused burgerid, lasanje, pannkoogid, vahvlid, Kass Arturi kook.