Lisette Heitur – Rõuge valla tõusev täht 2019 ja Võrumaa aasta noor 2020

Hei! Minu nimi on Lisette, ma olen pärit Rõugest ning olen ka lõpetanud Rõuge Põhikooli. Hetkel jätkan oma õpinguid Nõo Reaalgümnaasiumis, kuid side Rõugega ei ole mul kuhugi kadunud. Olen alati olnud huvitatud Rõuges toimuvast ning proovin alati anda oma panuse, et noorte elu oleks parem.

Juba väiksena käisin ma noortekeskuses ning tänu sellele olen olnud väga kaua seotud noorsootööga. Kui olin alles mõneaastane, olin ma Rõuge Noorteklubi liige. Minu jaoks oli see suur asi- ma kuulusin kuhugi. Sellest saigi minu lumepalli veeremine alguse.

Alustasin Paadirallil joogipunktis vee jagamisega ning olen praeguseks hetkeks pälvinud Võrumaa aasta noore tiitli. Kuidas ma selle sain? Ma olen endast andnud palju, ma nägin vaeva ja tundsin asja vastu huvi. Mõne aja möödudes sain ma aru, et kõik mis ma endast annan, saan ma 10x suuremalt tagasi. Tänu sellele oli mul alati tahtmine teha asju edasi ja edasi! Ma sain väga palju kasulikke tutvusi tulevikuks, palju sõpru Eestist ja välismaalt, sain arendada silmaringi, sain väga-väga ägedad mälestused ja palju kogemust ja oskusi, mida ma loetlema ei hakka. Kui vaid kõik noored teaksid, kui palju annab inimesele vabatahtlik töö.