Varstu kooli noorte tutipidu toimus sel aastal hoopis noortekeskuses

Selle suve hakul oli tutipäeva korraldamise au ja uhkus Varstu noorte ja noortekeskuse kanda. Kuna kooli aeg ja võimalused ei soosinud sel aastat tutipäeva korraldamist viiruse tõttu, siis sellega tulid appi noored ise. Kuidas siis nii saab, et tutipidu täitsa ära jääb, justkui jääks ju miskit tähtsat täistamata.

Nii saigi salamisi pead kokku pandud ja mõeldud, et võiks teha tutipäeva üllatuspeona, aga kuna lõpetajatel oleks siiski vaja end valmis riietaja ja sättida selleks päevaks, siis nende nooremad õed meisterdasid kodus paberist ise tutikesed valmis ja tõid need noortekasse. Suuremad õed said siis ära arvata, mis pidu neid reedel küll ees võib oodata. Kui tüdrukud said teada, et tuleb tutipidu, siis silmis oli näha ootusärevust ja rõõmu – see ikkagi tuleb!

Enne peo algust käis kibekiire kaunistuste meisterdamine, üles seadmine ja toidu valmis panemine. Valmis olid mõeldud mängud mida mängida ja laulud, mida kuulata. Ka ei pääsenud tutipäeva neiud ise väikesest esinemisest, ehk siis tüdrukud panid kokku vahva tantsukava.

Õhtu jooksul hüpati kõrgust, lasti limbot, mängiti palju mänge ja tantsiti eee-macarenat!

Suur aplaus noortele, kes võtsid kätte ja korraldasid sellise ürituse ning tuult tiibadesse meie tublidele lõpetajatele! Hoiame ikka sidet ning loodame, et kohtume aegajalt ikka meie noortemajas.