Mida rohkem suve poole, seda enam on tegemisi ja tegevusi. Käesolevas postituses võtame kokku Rõuge noortekeskuse aprilli ja maikuu tegemised.

7. aprillil toimus Rõuge rahvamajas Rõuge valla koolide heategevuskontsert, mille raames koguti annetusi Ukraina toetamiseks. Noorsootöötaja Helerin käis noortele kaasa elamas ning võtab kogemuse kokku järgnevalt: “Kogu see sündmus jättis mulle nii rõõmsa ja positiivse emotsiooni. Oli tore näha, kuidas valla lapsed ja noored on tulnud kokku ja esinevad vahvate kavadega. Ja veel nii õilsa eesmärgi nimel. Minul oli väga tore!”

21. aprillil toimus Rõuge Kooli playback show, kuhu noorsootöötaja Helerin ja noorsootöö juht Jaanika olid kutsutud žüriisse. Tegemist oli samuti väga põneva ja toreda sündmusega, mis pakkus palju naeru ning silmailu. Rõuge Noorsootöö Keskuse poolt andsime eriauhinna RNTK logoga termopudeli Marcus Jõgevale julge esinemise eest.

26. aprillil oli vaheaja väljasõit Kirikumäe matkarajale. Lisaks Rõuge noortele olid meiega kaasas ka Mõniste, Varstu, Haanja ja Ruusmäe noored. Tegime Kirikumäe järvele ringi ümber, mängisime seltskonnamänge ning grillisime vorste ja vahukomme. Oli mõnus päikesepaisteline ja kevadine päev.

Aprillis ja mais oleme väga palju koostöös Rõuge Noortevolikoguga korraldanud ja organiseerinud Võru maakonna noorte suvepäevi 2022. Rohkem infot suvepäevadest saab siit → https://rntk.ee/voru-maakonna-noorte-suvepaevad-2022/

Mais on terve Rõuge Noorsootöö Keskuse meeskond vaeva näinud selle nimel, et pakkuda noortele suvel mõnusaid kogemusi ja vahvaid kohtumisi.

Veel on võimalus kandideerida Rõuge Õpilasmaleva kahte vahetusse. Täpsem lisainfo ja kandideerimine https://forms.gle/vNQ2rpfWpWq74b1S6