Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori, keda tunnustame neli korda aastas- talvel, kevadel suvel ja sügisel neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega termopudeliga. 

Teie ees on KEVADE NOORED 2023 kelleks on Ruusmäe Noortekoja noored ENDLA ja JUHAN SARIK.

Endla ja Juhan on noorsootöötajale silmajäänud: nad on aktiivsed noortekeskuses käijad ning tegevustes osalejad. Tarvitseb ainult neile mingist ideest mainida, kui nad kohe hea meelega kampa löövad. Osalenud alati heameelega kõikides kokandusringides ja pakkunud välja huvitavaid retsepte mida koos teiste noortega teha võiksime. Tegemist on väga aktiivsete noortega, kes panustavad väljaspool noortekat kogukonda ja käivad palju erinevates laagrites.

Endlat inspireerivad sõbrad ja erinevad mängud. Tema hobi on kandle mängimine. Oma vaba aega veedab Endla lugedes, puhates ja oma väikse õega aega veetes.  

Juhanit inspireerib raha. Juhanile meeldib vabal ajal olla arvutis. 

Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on Endlale andnud paremad oskused söögitegemises, koostöös ning ta on õppinud palju lauamänge mängima, mida saab edasi õpetada. 

Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on Juhanile andnud paremad oskused kokanduses. Noortekeskuses meeldib Juhanile mängida xboxis erinevaid mänge. 

Noortele, kes on  alles mõttega sealmaal, et  noortekeskuses käima hakata ütleb Endla, et nad võiksid teha palju toredat ja õppida palju uut ja huvitavat. Kolm asja, mida Endla noorteka väljasõidule kaasa võtaks on: söök, jook ja sõbrad. 

Noortele, kes on  alles mõttega sealmaal, et  noortekeskuses käima hakata ütleb Juhan, et ta kohe ei oska öelda. Juhan võtaks noorteka väljasõidule kolme asja asemel kaasa kaks asja: telefoni ja koti.