Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori, keda tunnustame neli korda aastas- talvel, kevadel suvel ja sügisel neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega termopudeliga. 

Teie ees on SUVE NOOR 2023 kelleks on Ruusmäe Noortekoja noor JUSS KRISTJAN KIVISELG

Juss Kristjan on noorsootöötajale silmajäänud avatud suhtlemise ja huumorimeelega. Suvel oli ta aktiivne noorsootöötajale kirjutaja, et uurida millal noortekas avatud on ja mis tegevused toimuvad. Noor üllatas mind sellega, kui muidu hoidis pigem tagaplaanile ja ei võtnud osa väljaspool noortekat toimuvatest üritustest ja tegevustest, siis sellel suvel tundis ta huvi  Noored Köögis kohviku vastu, mis toimus Rõuges ja oli valmis sinna panustama. Kohvikus oli Juss aktiivne tegutseja ja hea suhtleja ning viskas vahepeal töö käigus mõne naljagi. Kohvikus pakkus Juss välja idee, et võiksime pakkuda ka kohupiimapontšikud, mida ta oli lahkesti nõus küpsetama. Lisaks oli noor valmis osalema Nursis toimuval laadal, kus andis oma panuse kohviku tegemisel.

Juss Kristjanit inspireerib autode remontimine. Ta suurim kuulsusest eeskuju on Oliver Randalu, sest ta et soovib ise ka saada driftijaks ja tema on eesti parim. Vabal ajal Juss Kristjan remondib autosid. 

Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on andnud Juss Kristjanile oskuse paremini piljardit mängida ning kokata. Üks lemmiktegevusi on noortekeskuses piljardi mängimine.

Noortele, kes on  alles mõttega sealmaal, et  noortekeskuses käima hakata ütleb Juss Kristjan ole viisakas ja julge. Kolm asja, mida Juss Kristjan noorteka väljasõidule kaasa võtaks on: süüa, juua, kommi.