Lastekaitsepäeva tähistamine Haanja Rahvamajas

Neljapäeval, 2. juunil tähistasime Haanja Rahvamajas ja selle ümbruses lastekaitsepäeva. Osalejatel oli võimalik meisterdada kommipäikest, mängida põnevaid mänge, jäädvustada end fotoseina juures, kuulata pillilugusid, osaleda mälumängus, kus õppisime tundma erinevaid lasteraamatuid, süüa pannkooke, vahvleid ja  pehmet jäätist ning midagi- uut Haanjas sai sõita ponidega (kohal oli ELUKUTSAR OÜ). Õhtu kulminatsiooniks oli Reky teatri etendus “Memme musi”.  Armas lugu jutustas emaarmastuse suurest jõust, mis võidab kurjuse. Hunt Must Mask koos Kavalpeast Rebasega olid jänkupere õuest varastanud võlukapsapea. Sekkus korravalvur Siil, kes aga ise hirmsasti kurje röövleid kartis. Kapsast läheksid koju tooma ka jänkulapsed. Kuidas kapsapea lõpuks koju jõudis ja milline jõud on Memme Musil? Seda näete juba etendusel. 

Lavastaja – Kadri Paldra, muusikaline kujundus – Artjom Jaskevits, lavaline liikumine – Dianaga Loodus ja Artjom Jaskevitš 

Osades: Krete Paldra, Isabel Palu või Uljana Jaskevits, Artjom Jaskevits, Marissa Tõigast või Carmen Sikk, Diana Loodus, Tauno Paulus, Kadri Paldra.

Lastekaitsepäeva tähistamine toimus koostöös Haanja rahvamaja, Haanja raamatukogu, Haanja kooli ja Rõuge Noorsootöö Keskusega.