Mai kuu noor on Mattias Antsov Haanjast

Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada!

Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on MAI 2021- KUU NOOR, kelleks on Haanja noortemaja aktiivne liige Mattias Antsov😉

Rõuge valla noorsootöötajad arvasid, et Mattias on mai kuu noore tiitlit väärt just seepärast, et ta osaleb aktiivselt erinevates noortekeskuse ettevõtmistes ning viib alati ette võetud asjad lõpule. Mattias osales kuu alguses toimunud Rahvusvahelise Noorsootöö SPRINDI koosolekul, kus rääkis kaasa nende noorte nimel, kellel veel praeguseks puudub rahvusvahelise noorsootöö kogemus. Lisaks on märkimisväärne see, et Mattias läbis edukalt meie #jooksonlahe väljakutse! 🙂 SUPER TUBLI!

Haanja noorsootöötaja Marianni sõnul võib Mattiase peale alati loota. “Kui oleme miskit kokku leppinud, siis ei pea üldse muretsema, kas Mattias kohale ilmub või mitte. Ehk siis on tegu minu silmis väga vastutustundlikku noormehega”. Lisaks on Mattias alati valmis käe külge lööma ka ürituste mitte-nii-meeldivates tegevustes (koristamine, nõude pesemine). Loodame, et ka tulevikus on Mattias aktiivne kogukonnaliige 🙂 

Mattiasel otsest kuulsusest eeskuju ei olegi, kuna tema arust ei taju idealiseerijad enam piiri selles osas, et me kõik oleme inimesed ja teeme vigu. Nagu enamustele noortele, meeldib ka Mattiasele palju aega arvuti taga veeta. Eriti on tema jaoks huvitav erinevate uute ja vanade filmide vaatamine. Ta vaatab filme parema meelega kellegi seltsis, kuid täitsa okei on ka see, kui ta Netflixi film-filmi haaval  üksinda läbi vaatab. Noortekeskuses on tema jaoks kõige huvitavam suhelda vabalt teiste noortega ning avastada koos uusi lahedaid trende. Enda soovi, vabast ajast, erinevate võimalustega kaasa minna kirjeldab Mattias nii: “Vabatahtliku tegevuse kaudu olen paljusid erinevaid n-ö ameteid katsetada saanud. See on andnud mulle parema ülevaate sellest, mida tulevikus teha tahaksin”. Tulevikku vaadates motiveerib Mattiast mugavus. Mugavus teha mida ta ise tahab, elada nii nagu ta ise tahab ja lubada endale just seda, mida ta parasjagu ise tahab. Teistele noortele, kes alles noortekaid avastavad, soovitab ta alati vastu võtta tasuta toit 😀 Seda on näha ka Mattiase enda tegevusest, sest kõige tihedamini lööbki ta kaasa kokandusringis. Kui Mattias läheb laagrisse, võtab ta kindlasti kaasa need kolm asja: telefon, toit, hea kaardipakk.