Märts, aprill Ruusmäe ja Haanja noortekates

Märts oli mõlemas majas rahulik. Mängisime erinevaid lauamänge, jutustasime erinevatel teemadel ja veetsime vahvasti aega.

Kuulõpus hakkasime Ruusmäe noortekojas koos noortega meisterdame akendele kevadisi kaunistusi. Valmisid jänesed ja erinevad kevadlilled.

31.märts toimus teine pannkoogihommik, kus valmistasime pannkooke ja rääkisime lemmikraamatutest. Sellel päeval oli ilm nii hea, et istusime maja ees ja katsime seekord laua välja.

Aprillis alustasime seemnete külvamisega mõlemas majas. Külvasime noortega erisorti tomateid. Koristasime noortega maja ümbrust ja veetsime aega õues. Mängisime uusi lauamänge.

Alustasime Ruusmäe noortekojas kokandusringidega. Esimeses kokandusringis valmisid käsitööburgerid ja mannavaht.

Vaheaeg oli väga kiire ja sisukas noori oli majas tavapärasest rohkem. 23. aprillil toimus koostöös Ruusmäe Noorteklubiga seiklusrikas kevadpäev, kogunesime kell 12 Ruusmäe noortekoja juures. külastasime Side ja Laptopi muuseumi, tutvusime Mustahamba tammega, käisime Suure Munamäe vaatetornis, otsisime ülesse Rogosi mõisa aardekirstu, valmistasime koos õhtusöögi ja vaatasime filmi Ruusmäe noortekojas. Vaatamata lumisele ja jahedale ilmale jäid noored päevaga rahule.

Tegime makaronisalatit ja proovisime valmistada ise tehtud jäätist.

Haanja noortemaja külastas Luunja noortekeskus. Noortekeskus oli tulnud väljasõidule, et külastada Suure Munamäe vaatetorni ja ühtlasi tulid tegid tutvust ka Haanja noortemajaga.

28.aprill toimus kolmas pannkoogihommik Ruusmäe noortekojas, kus noored said pannkookide kõrvale jagada enda nalju ja anekdoote.