Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori, keda tunnustame neli korda aastas- talvel, kevadel suvel ja sügisel neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega vihmakeebiga. 

Teie ees on TALVE NOOR 2024 kelleks on Ruusmäe noortekoja noor KEIDI VAHER!

Keidi on noorsootöötajale silma jäänud oma aktiivsuse ja positiivsusega, mis noortekeskuses kohe ja kaugele silma paistab.Keidi käib aktiivselt noortekas kui ka noorteka välistel tegevustel. Osaline noortevolikogus. Abivalmis ja hooliv noor. Lahkesti abistab endast pisemaid noori. Tihti peale on just tema see, kes algatab lauajalka mängu idee ja üks haaval hakkavad liituma sinna ka teised noored, et maha pidada üks korralik jalka lahing. Lisaks on Keidi jätnud jälje ka Noored Köögis kohviku toimetamisse. 

Keidi suurim kuulsusest eeskuju on see, kes tegutseb sellega, mis talle meeldib ja, mis teda motiveerib. Keidi tegutseb vabal ajal muusikaga, sest käib muusikakoolis. Muidu meeldib talle joonistada ja kaunistada kõike.

Lemmiktegevus noortekeskuses on lauamängude mängimine. Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on andnud talle uusi tutvusi ja teadmisi lauamängudest.

Keidit inspireerib pigem kes mitte mis. Muidu inspireerib teda pere, kes toetab ja kõik tema ägedad ja lahedad sugulased. Noortekeskuses alles käima hakkavatele noortele soovitab Keidi võta rahulikult. Keskkond, mis sind vastu võtab on alati väga abivalmis. Kolm asja, mida Keidi noorteka väljasõidule kaasa võtaks on: oleksid sõbrad, telefon ja kõrvaklapid.

Ruusmäe noortekoda soovib Keidile palju ägedaid kogemusi edaspidiseks!