Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on NOVEMBER 2021 KUU NOOR kelleks on Rõuge Noortekeskuse aktiivne liige KASPAR RAJU!

Kaspar (hüüdnimega Sass) on noorsootöötajatele silma jäänud noorena, kes oma kohaolekuga muudab kõik positiivseks ja rõõmsaks. Ta on ka väga hea vestluskaaslane, kellega on võimalik rääkida väga paljudel erinevatel teemadel. Lisaks on Kaspar Rõuge noortevolikogu liige ning korraldanud varasemalt noortekas FIFA turniiri.

Kaspari suurim eeskuju on Gordon Ramsey ja Cristiano Ronaldo, sest ta tegleb nii kokanduse kui ka jalgpalliga. Need kaks ala on ühtlasi ka tema hobid. Vaba aja veedab ta kas palliplatsil, sõpradega väljas või köögis süüa tehes.

Noortekeskuses käies meeldib Sassile mängida kaarte, pinksi ja piljardit. Vabatahtlik tegevus ja noortekas käimine on andnud talle palju uusi mõtteid, mida elus edasi võiks teha ning ka kodutöid. Alles noortekas käima hakkavatele noortele soovitab Kaspar olla julge ning kodutööd enne ära õppida, sest alati noortekast koju minnes oli ta väsinud aga pidi siiski õppima hakkama.

Noorteka väljasõidule võtaks Kaspar kaasa telefoni, raha ja vee.