Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu ühte noort au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on OKTOOBER 2021 – KUU NOORED, kelleks on Varstu noortemaja silmapaistvad Kevinid!

Kevinid on kutid, kes on noortekasse käinud algusest peale, seal palju korda saatnud ja korraldanud. Võin ilmselt rääkida meie kõigi eest, kui ütlen, et need päevad, kui neid majas ei ole, siis on meil ka hoopis vaiksem, sest kui nad on olemas, siis see ei jää kunagi märkamata. Nendega mürtsub muusika nii, et aknad värisevad, juttu on rohkem, kui muidu ja olgu nende naljad vahest nii tobedad, kui nad on, siis naeru kipub ka rohkem olema.

Peale selle, et nad on parajad kino vennad, siis on nad andnud meie majale ka oma panuse. Nad kirjutasid ANK2020 projekti suure batuudi peale, kus hooajaliselt on võimalik oma põrkeoskused proovile panna. Samuti rääkisid nad kaasa, kui valisime välijõusaali kaasava eelarvega ja remonti tegema hakates, oleks ilmselt paljutki tegemata jäänud, kui nad kampa ei oleks löönud oma teadmistega ning kodust tööriistu kohale vinnanud.

Nad ise ütlevad, et neile meeldib vabal ajal sõita ATV ja krossikaga, olla noortekas või õues. Noortekas olles – üllatus üllatus – on nende lemmik tegevuseks muusika kuulamine, lisaks ka mängimine, koos olemine ja niisama chillimine. Noortekasse käimine on juurde andnud tegevust. Ühte neist inspireerib tema ise ja teist tulevikus toime tulemine. Noorteka väljasõidule või laagrisse võtaks nad kaasa telefoni, sõbrad, raha ja süüa.