Oktoober Ruusmäe Noortekojas

Oktoobrikuu algus oli Ruusmäe noortekojas rahulik. Mängisime erinevaid lauamänge, jutustasime ja tegime koos noortega plaane jõuludeks.

Noori käis vaheajal majas päris palju. Oli neid, kes on noortemajas harvad külalised ja  ka neid kes käivad igapäevaselt.

Vaheajal toimus väljasõit VOOREMÄE DISCGOLFIPARKI, kus noortele jagasid õpetussõnu kaks discgolfi instruktorit. Noortele tutvustati erinevaid visketehnikaid ja jagati õpetussõnu. Väljasõidul oli noori, kellel oli varasemalt mängukogemus, kui ka neid kellel see veel puudus. Enne mängima hakkamist, tegid noored kerge soojenduse ja asusid instruktorite juhendamisel rajale. Noortega vesteldes jäid nad päevaga rahule ja juba küsisid, millal lähme uuesti discgolfi mängima.

Tähistasime Ruusmäe noortekojas Halloweeni, kus noored meisterdasid kõrvitsa laternaid. Kõrvitsad tarvitasime maksimaalselt– kõrvitsaseemneid röstisime,  viljalihast valmistasime  kõrvitsasalati. Noorematega meisterdasime akendele rippuvad ämblikud ja paberist kõrvitsa laternad.

Noorsootöötaja Agneta