Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori, keda tunnustame neli korda aastas- talvel, kevadel suvel ja sügisel neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega termopudeliga.

Teie ees on SÜGIS NOOR 2022 kelleks on Nursi noortetoa noor Allan Talvik!

Allan on silmapaistev ja aktiivne noor, kes on osalenud pea kõikides noortetoa tegevustes. Eriti paistab Allan silma oma abivalmiduse ja hoolivusega. Allan on ka ise kaasa löönud noortetoa tegevuste korralduses ja läbiviimises ja tal on palju häid ja lennukaid ideid, millega aitab tihti ka noorsootöötajat vabaaja tegevuste planeerimisel. Allan on väga hea meeskonnamängija, tema peale saab alati loota ja mis põhiline – ta on väga vaimukas, oskab teha head nalja ja on tihti seltskonna hing.

Allani kirg ja hobi on motikad ja motokross, motikal veedab ta enamasti kõik vabad hetked.

Allan on öelnud, et kõige enam meeldib talle noortetoa tegevustest suhtlemine, nii leiab endale uusi häid sõpru ja mõttekaaslasi.

Teda inspireerivad sõbrad ja huvitavad tegevused. Tema ise soovitab kõigile, külastada noortetuba ja võtta osa võimalikult palju aktiivsetest tegevustest.

Küsisin Allanilt – Mis on need kolm asja, mida võtaksid kaasa noorteka väljasõidule?  Allan: “Kaasa võib võtta mida iganes aga põhiline on ikkagi hea tuju”.