Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori, keda tunnustame neli korda aastas- talvel, kevadel suvel ja sügisel neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega termopudeliga. 

Teie ees on SÜGISE NOOR 2023 kelleks on Rõuge noortekeskuse noor ANETT RAAT!

Anett on noorsootöötajale silma jäänud oma aktiivsuse ja positiivsusega, mis noortekeskuses kohe ja kaugele silma paistab. Igapäevase noortekeskuse külastajana teeb ta kaasa erinevates tegevustes, toetab noorsootöötaja tööd ning on usaldusväärne ja abivalmis. Anett on panustanud sel aastal noortekeskuses korraldatud sündmustesse, olnud kokandusringi kaasläbiviija, osales suvel ja sügisel noortekohviku Noored Köögis tegemistes ning on suureks eeskujuks teistele noortele.

Anetti suurimad kuulsustest eeskujud on Orm Oja, Joel Ostrat ja Gordon Ramsay, sest tema suur unistus on saada kokaks. Hobideks on kelgukoerte eest hoolitsemine, nendega treenimine ja sõitmine. Lisaks kelgukoertele meeldib Anettile ka veeta aega niisama noortekeskuses või noorsootöötajaga jutustades.

Lemmiktegevus noortekeskuses on noorsootöötajaga rääkimine, sõpradega aja veetmine ning piljardi mängimine (noorsootöötaja märge: ta on selles väga hea). Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on andnud talle uusi teadmisi ja oskusi, sõpru ning meeldejäävaid kogemusi.

Anetti inspireerivad lõbusad tegevused, head sõbrad ja teiste toetus. Noortekeskuse väljasõidule võtaks Anett kaasa hea tuju ja paar head sõpra.

Noortekeskuses alles käima hakkavatele noortele soovitab Anett, et nad oleksid aktiivsed noortekeskuse külastajad ja võtaksid osa paljudest ettevõtmistest. Lisaks soovitab ta, et nad oleksid heaks eeskujuks teistele ning ei teeks pahandusi.

Rõuge noortekeskus soovib Anettile palju ägedaid kogemusi edaspidiseks!