Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskuse termospudeliga. 

Teie ees on SUVE NOOR 2022 kelleks on Rõuge Noortevolikogu liige ANDRO PALL!

Andro on aktiivne, särav ja lennukate ideedega noormees, kes on noorsootöötajatele silma jäänud heatahtlikuse, rõõmsameelsuse ja nutikusega. Samuti on Andro tubli Rõuge Noortevolikogu liige. Lisaks on ta panustanud oma aja ja mõtetega Rõuge valla õpilasmaleva ning Võru maakonna noorte suvepäevadesse. Meeskonnas on Andro töökas ja eeskujulik liige, kes tähelepanu hajudes selle jälle tagasi toob. 

Andro kuulsusest eeskujuks on Marshall Bruce Mathers III ehk Eminem, sest teda kõnetab Eminemi teekond maailmatuntud muusikuks. Andro hobideks on jalgpalli mängimine, sõpradega suhtlemine ning perega aja veetmine. Noortekeskuses käies meeldib Androle chillida sõprade ja noorsootöötajatega.

Vabatahtlik tegevus ja noortekas käimine on andnud talle palju uusi tutvusi, kogemusi ning oskusi. Selle käigus on arenenud tema suhtlemis- ja koostööoskus. Androt inspireerivad pere ja sõbrad. Väljasõidule võtaks ta kaasa telefoni, kõrvaklapid ja sõbrad.

Alles noortekeskuses käima hakkavatele noortele soovitab Andro suhelda võimalikult palju uute ja huvitavate inimestega ning osa võtta võimalikult paljudest tegevustest. 

Rõuge noortekeskus soovib Androle tuult tiibadesse!