Turniirinädal toimus Rõuge noortekeskuses 30 mai – 2 juuni. Võistlusaladeks oli discgolfi visetevõistlus, lauatenniseturniir ja piljarditurniir.

Turniirinädalat korraldasid noored Anett ja Marcus ning abiks oli noorsootöötaja Helerin, kes organiseeris võitjatele auhinnad. Anett kujundas plakati ning vormistas diplomeid. Marcus otsis kolmele võistlusalale reeglid, et oleks selge, millised on reeglid mille järgi mängida. Ette oli vaja valmistada arvutis reeglid, diplomid ning ka plakat, et teavitada kõiki toimuvatest võistlustest. 

Discgolfi võistlus nägi välja selline: iga võistleja pidi viskama discgolfi ketast nii palju, et see jõuaks korvi. Kelle ketas jõudis korvi kõige vähemate visetega oli võitja. Võistlemine toimus kahes vanuseastmes: kuni 12. aastased ning 13+.

Igal võistleja pidi rada korvini läbi mängima kolm korda ning kolme vooru viskesummad liideti. 

Noorema vanusegrupi võistluse esikolmik:
1. Martti Jõgeva (13 viset)
2. Ander Raat
3. Jan-Markus Randmaa

Vanema vanusegrupi esikolmik:
1. Marcus Jõgeva (11 viset)
2. Hanna-Liisa Sarik
3. Merli-Mari Utsal

Lauatenniseturniiril loositi vastased ning mängiti omavahel läbi nii, et selguksid kõikide kohad. Lauatennise mäng käis tavaliste reeglite järgi. Osalejad olid jagatud kahte vanusegruppi: kuni 12. aastased ning 13+.

Mängud olid põnevad ning oli raske ette aimata, milline on lõplik järjestus. Vanema vanusegrupi mängud olid pingelised ja kõik olid väga võistlushimulised. 

Nooremas vanusegrupis jagati välja kaks kohta:
1. Ander Raat
2. Jan-Markus Randmaa

Vanema vanusegrupi esikolmik:
1. Kuldar Lang
2. Mairot Pihu
3. Markus Pihu

Piljarditurniir oli samuti väga pingeline. Kõige pealt loositi vastased ja mängiti seni omavahel kuni selgus esikolmik. Võistlemine toimus kahes vanusegrupis: kuni 12. aastased ning 13+. Võisteldi tavaliste piljardi reeglite järgi. 

Noorema vanusegrupi esikolmik:
1. Ats Ots
2. Sten Kukk
3. Eerik Org

Vanema vanusegrupi esikolmik:
1. Hanna-Liisa Sarik
2. Perton Pill
3. Anett Raat

Kokkuvõtteks turniirinädal oli põnev, kuna selgusid oma ala asjatundjad.

Artikli kirjutas Anett Raat, toimetas noorsootöötaja Helerin