Viitina noortetoas on siiani peamisteks ajaveetmise viisideks olnud  Xbox ja arvuti. Oleme mänginud ka lauamänge, aga sellist aktiivse tegevuse võimalust nagu piljardi või lauatennise mängimine pole olnud, kuna vana piljardilaud oli täiesti mängu kõlbmatu.  

Uue noorsootöötajana soovisin noortele luua rohkem võimalusi muudeks tegevusteks, kui arvutis või xboxis olemine. Püüdsin algselt uut piljardilauda saada läbi projekti, aga enamik projektid toetavad rohkem erinevaid tegevusi, nt vaimse tervise töötuba jne. Asjade soetamist ei toetata ja seetõttu ei saanud sellele projektile ka positiivset tulemust. 

Nii tuli uus idee kirjutada erinevatele ettevõtetele, kes tegelevad piljardilaudadega ning küsida neilt sponsorlust.

Üks armas ettevõte SG Billiard tuli meile vastu ning tegi väga soodsa pakkumise, mille sees oli piljardilaud, paigaldus ja kiid koos pallidega.  

Tegelikult on see väga suur asi, kui üks ettevõte tuleb ühele noortetoale vastu ning teeb meile võimetekohase pakkumise. 

Juba enne uut aastat said Viitina noored rõõmustada uue piljardilaua üle. Oleme koos Viitina noortega SG Biljardile väga tänulikud, et nad meile abikäe ulatasid.