Aasta kõige lühem kuu veebruar on läbi ja on aeg teha kokkuvõtteid. Möödunud kuul käisid noortekeskuses külas Rõuge Põhikooli õpilased, toimusid kokandusringid ning tähistasime sõbrapäeva.

Jätkasime veebruaris sealt, kus jaanuaris pooleli jäime. 27. jaanuaril külastas noortekeskust 1. klass ning veebruaris tegid seda 2. klass, 3. klass, 4. klass ja 6. klass.

2. ja 3. klass tutvusid majaga, mängisid koos noorsootöötajatega, joonistasid ning vaatasid ka iseseivalt majas ringi. 4. ja 6. klass pidasid majas oma klassiõhtut.

Suur rõõm on näha, et Rõuge Põhikooli klassid leiavad tee noortekeskusesse. Nendes klassides on õpilasi, kes on igapäevased noorteka külastajad aga on ka neid, kes varem ei ole olnud teadlikud noortekeskuse võimalustest. Tore on ka see, et pärast külastusi on hakanud noortekeskusesse jõudma noori, kes siin varem ei ole käinud.

Veebruaris jätkasime ka kokandusringidega. Menüüs oli:

  • Kartulipuder peekoniga ning kamavaht küpsistega
  • Hakkliha quesadilla’d ja muffinid
  • Caesari salat ja brownies
  • Ahjus küpsetatud hispaaniapärane risotto ja tarretis vahukoorega

Tehtavad söögid on väljavalitud ja tehtud noorte poolt.

Sõbrapäevaks küpsetas noorsootöötaja Helerin õnneküpsised, mille sees olid erinevad sõpradega ja sõprusega seotud mõtted. Neid jagus kohe terveks nädalaks.

23. veebruaril toimus Rõuge valla EV 105 pühendatud pidulik kontsert-aktus Rõuge Rahvamajas, millest võttis osa ka Rõuge Noorsootöö Keskus. Aktusel anti üle Rõuge valla auhinnad. Rõuge Noorsootöö Keskus pälvis Rõuge valla aasta haridustähe 2022 tunnustuse.