Jaanuar ja veebruar Haanja noortemajas

Lisaks Ruusmäe noortekojale toimetan jaanuarikuust ka Haanja noortemajas. On olnud põnev ja avastusi täis kuu uues majas. Esimesel päeval oli tore näha särasilmseid noori, kes ootasid maja taasavamist. Tegime tutvust noortega ja mängisime erinevaid mänge ning lisaks vastasin noorte erinevatele küsimustele.

Veebruar Haanja noortemajas oli põnev ja  uusi väljakutseid täis. Alustasime kokandus ringidega, mängisime erinevaid mänge ja veetsime lõbusalt aega.

Kokandusringi viis läbi Aulis Saarnits, kes oli eelnevalt kokandusringi siin majas teinud. Esimene kokandusring toimus 14. veebruaril sõbrapäeval, selle päeva raames olid toidud ka sõbrapäeva temaatikaga. Valmistasime peekoni-juustu südamed,  kaneelised südamed ja pohlakisselli. Teine kokandusringi toimus 21. veebruaril ja juhtumisi oli sellel päeval vastlapäev. Sellel päeval valmistasime oahautist riisiga, mis on USA, Lousiana vastla( karnevali) roog  ja vastlakukleid. Noored jäid toitudega väga rahule. Lisaks sellele pandi paika järgmise kokandusringi toidud. On mida oodata. 🙂