Veebruari kuu noor on Imre Männiste Viitinast

Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada!
Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu ühte noort au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on VEEBRUAR 2021- KUU NOOR, kelleks on Viitina noortetoa silmapaistev liige

IMRE MÄNNISTE!

Imre pälvis kuu noore tunnustuse sellepärast, et tema hindamatut panust noorsootöösse on märgatud üle kogu valla. Nimelt meeldib Imrele külastada mitmeid Rõuge vallas asuvaid noortekeskuseid ning ka sealsetesse tegevustesse oma hinge ja olemusega panustada. Ka teised noored peavad Imret tähtsaks seltskonna liikmeks ja kindel soov on, et kui laager toimub, peab Imre seal K I N D L A S T I kaasa lööma. Lisaks sellele, et ta on alati abivalmis, on tal ka head suhted tehnikaga. Seepärast erinevatel kokkusaamistel on Imre see, kes tegeleb ürituse tehnilise poolega ja saab oma ülesannetega väga hästi hakkama! Viitina noortetoas on Imre ka üks nendest aktiivsetest noortest, kes aitab korraldada legendaarset filmiööd!

Imre ise toob enda kohta välja, et tema suurim kuulsusest eeskuju on Koit Toome, kuna Koidu klaverimängu oskus on võitnud ka tema südame. Noortekeskustes on tema lemmik tegevusteks kokandusringid ja filmiööd. Teistele noortele soovitab Imre praegusel ajal värskes õhus ringi jalutada ja teineteisega juttu rääkida. Sel viisil on elu kohe palju ilusam, sest liikumine on tervisele kasulik ning teistega suhtlemine turgutab vaimu. Kõrva taha tasub panna ka see, et kui Imre läheb mõnda laagrisse, on tal kindlasti kaasas telefon, mängukaardid ja midagi näksimiseks!