Aasta esimene kuu on möödunud tegusalt. Jaanuari esimene nädal oli vaheaeg ning toimus vaheaja väljasõit Meenikunno rabasse räätsamatkale. Rohkem matkast saad lugeda SIIT.

13. jaanuaril käisid noorsootöötajad Helerin ja Ele Tallinnas, kus toimus solidaarsusprojektide tegijate koolituskohtumine. Kohtumisel räägiti solidaarsusprojektide läbi viimisest, finantspoolest ning muudest olulistest asjadest, mida peab projekti läbiviimisel arvestama.

16. jaanuar toimus RNTK meeskonnakoolituse viimane osa. Koolitusest saab lähemalt lugeda SIIT

24. jaanuaril osalesime Noorte heaks tänusündmusel. Rõuge Noorsootöö Keskus oli nomineeritud aasta noortekeskuse tiitlile. Nominatsioon tuli meeskonna jaoks ootamatult aga oleme selle üle väga uhked! Tunnustusest pikemalt kirjutame varsti.

25. jaanuaril alustasime taas kokandusringiga. Juhendajaks oli meie välisvabatahlik Emre ning koos valmistasime bulgurit ning puuviljasalatit vahukoorega.

27. jaanuaril käis noortekeskuses külas 1. klass. Mängisime liikumismänge, õppisime mängima unot ning 1. klassi õpilased joonistasid noortekeskusele sõbrapäevaks kaks pilti.