Teie ees on JUULI 2021 – KUU NOOR, kelleks on Varstu noortemaja tegus liige Keio Anton!

Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu ühte noort au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on JUULI 2021 – KUU NOOR, kelleks on Varstu noortemaja särav liige Keio Anton!

Tegu on noormehega, kes hakkas noortekasse aktiivselt käima alles eelmise aasta suve alguses ja selle ühe aastaga on juba palju korda saatnud ning paljudele korda läinud. Ta on keegi, kellele sa saad kindel olla, kes märkab, hoolib ning aitab. Esialgu võib ta tunduda pisut vaikse võitu, kuid kui ta saab oma ideed teoks teha, siis sünnivad suured asjad – jalgpalliturniir, veepommivõrkpalli ja mullijagpalli võistlused. Suve jooksul jõudis Keio lausa Gruusias ära käia projekti raames, ehk siis noor elab kogu südamest ning tegutseb nii, kuis jaksab ja see on nii vinge, eks!

Keio suurimaks eeskujuks on Cristiano Ronaldo, sest ta suudab tõestada, et vanus on vaid number. Nagu juba selgunud on, siis noore suureks huviks on jalgpall ning vaba aeg möödubki staadionil sõpradega mängides. Peale selle peab noor lugu ka arvutimängudest. Noortekas meeldib Keiole mängida meie legendaarset Hitlerit ja ka Ligrettot. Noortekas käimine on aidanud Keiol tutvuda uute sõpradega ja tänu noortekale on ta saanud korraldada erinevaid üritusi. Noortekasse alles käima hakanud noorele soovitab ta osa võtta kõikidest laagritest, millest saad ja osaleda noortevahetusel, sest need on väga arendavad. Väljasõidule viskaks Keio kotti kaasa telefoni, süüa ja kaardimängu.