Teie ees on JUULI 2021 – KUU NOOR Arvo-Martin Ülper!

Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse ja muhoovi pusaga.

Teie ees on JUULI 2021- KUU NOOR, kelleks on Rõuge noortekeskuse aktiivne liige ARVO-MARTIN ÜLPER!😉

Arvo on oma aktiivsusega silma paistnud varasemalt ning olnud kuu noorte kandidaatide seas nii mõnelgi korral. Noortekas on tegemist sõbraliku noormehega, kes on iseseisev ja viisakas. Vajadusel kutsub endast nooremaid korrale ja juhib tähelepanu nendele olukordadele, kui midagi on valesti. Samas aitab ka lahenduse leidmisel. 

Ta väärib tunnustust, sest tegemist noormehega, kes on eeskujulik, viisakas ja märkamist väärt.

Arvo näitas üles initsiatiivi “Noorte heaks” projekti kirjutamisel (korvpalliväljak), osales aktiivselt malevas ning oli koostöövalmis noortekohviku Soss jätkamisel. Suvenoorteka juures olles on tema tavaliselt üks nendest, kes algatab võrkpallimängu ja kutsub teisi ka kaasa mängima. Ta oskab hästi suhelda igas vanuses noorte ja ka noorsootöötajatega. Ta on tavaliselt teistele eeskujuks, kuid oskab väga hästi ka teistelt tagasisidet vastu võtta ja õppida sellest.

Arvo suurimaks eeskujuks on tema onu, kuna tal on oma firma Soomes, mis on suhteliselt edukas ja ta ise tahaks ka kunagi oma firma luua. Vabal meeldib talle mängida jalgpalli, mis on ta põhiline hobi juba 8 aastat. Hetkel käib ta niisama sõpradega väljas ja vahest ka staadionil palli mängimas. Lemmiktegevuseks noortekeskuses on xboxis mängimine, lauatennise ja lauamängude mängimine ning niisama olemine.

 Noortekeskuses käimine  ja vabatahtlik tegevus on talle juurde andnud palju uusi tutvusi. Alles noortekas käima hakkavale noorele soovitaks ta proovida kõiki tegevusi ja teha asju kaasa. Kolm asja, mida Arvo noorteka väljasõidule kindlasti kaasa võtaks, oleks oma telefon, seljakott ja juua.