Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö keskusega termopudeliga. 

Teie ees on MÄRTSIKUU NOOR 2022 kelleks on Rõuge Noortevolikogu esimees ATS UDER!

Ats on noorsootöötajatele silma jäänud asjaliku noormehena, kes on rõõmsameelne ja avatud suhtumisega. Teda võib iseloomustada veel kui kohusetundlikku ja abivalmis noort, kes panustab oma aja ja mõtetega Rõuge Noortevolikogu toimimisse.

Atsi suurimaks eeskujuks on Trent-Alexander Arnold, sest talle väga meeldib tema jalgpalli mängustiil ja ta mängib Atsiga samal positsioonil. Tema hobideks on noortevolikogu juhtimine, jalgpall ja jõutrenn ja kui on vaba aega, siis veedab seda sõpradega koos. Atsi lemmiktegevusteks noortekeskuses on sõpradega aja veetmine ja nendega koos kokkamine. 

Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on Atsi sõnul andnud talle uusi tutvusi ja võimalusi põnevates tegevustes osaleda. Teda inspireerivad teised noored ja sõbrad. Noorteka väljasõidule võtaks ta kaasa kolm head sõpra. 

Alles noortekeskuses käima hakkavatele noortele soovitab Ats noortekas tihedamini käia, kui selleks on võimalus.