Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori ning tunnustame iga kuu neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega termopudeliga. 

Teie ees on SUVE NOOR 2022 kelleks on Ruusmäe Noortekoja noor KAROLA TALO!

Karola on noorsootöötajale silmajäänud enda aktiivse osalemisega noortekeskuses ja erinevatel kogukonnas toimuvatel ürituselt. Karola on rõõmsameelne, abivalmis, lahke, julge, koostöövalmis, sportlik, sihikindel noor. Sellel suvel Ruusmäel toimunud kodukohvikute raames toimus kokkusaamine, kus tal oli vastutav ülesanne anda HEA TAHTE KOKKULEPEle allkiri. Seega oli ta üks korraldustiimi liige, kes aitas noortekas läbi viia kohvikut. Enne kohvikut tuli teha palju ettevalmistusi, kus ta andis oma panuse. Näiteks koostöös noorsootöötajaga valmis kohviku tutvustusvideo, menüüd ja dekoratsioonid ja muidugi erinevad toidud, mida pakkusime kohvikus. Kohviku päeval jagasime ülesanded ja tema ülesandeks jäi kohviku külastajate teenidamine ning nendega suhtelmine. Karola tuli antud ülesannetega hästi toime. Sellel ajal kui noorsootöötaja puhkas, toimetas Noortekojas noortekohvik, kus Karola oli üks kohviku meeskonna liikmetest. Selleks, et inimesed teaksid kuhu tulla, valmistasid nad kohviku suunaviidad.

Karola suurimaks eeskujuks on Cristiano Ronaldo, sest ta tahab  saada sama heaks mängijaks nägu tema. Tema hobideks on jalgpall ja kunst. Vabal ajal käib ta sõpradega jalkat mängimas. Karola lemmik tegevus noortekeskuses on lauamängude mängimine. 

Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on Karolale andnud rohkem enesekindlust ja julgust. 

Alles noortekeskuses käima hakkavatele noortele soovitab Karola, et nad oleksid rohkem  julged teistega rääkima. Kolm asja, mida  Karola võtaks noorteka väljasõidule kaasa on telefon, joonistusplokk ja pliiatsid.