Rõuge Noorsootöö Keskus soovib oma noori veelgi rohkem märgata ja tunnustada! Märkame enda ümber aktiivseid, sõbralikke ja hakkajaid noori, keda tunnustame neli korda aastas- talvel, kevadel suvel ja sügisel neist ühte au, kuulsuse, tänukirja ja Rõuge Noorsootöö Keskusega termopudeliga. 

Teie ees on TALVE NOOR 2023 kelleks on Ruusmäe Noortekoja noor KERTU VAHER!

Kertu on noorsootöötajale silmajäänud aktiivse osalemisega noortekeskuses ja suure tahte võimega, midagi noortekeskuses teha. Lisaks on ta pakkunud välja erinevaid tegevusi, mida võiksime koos teiste noortega noortekeskuse teha. Esialgu oli noor pigem tagasihoidlik ja hoidis tagaplaanile, kuid nüüd näen noores muutust ja tahet. Detsembrikuus kui korraldasime noorte soovil jõulu koosviibimist, oli just tema see, kes panustas antud olemisse teistest noortest pisut rohkem. Eelnevalt aitas ta koos noorsootöötajaga kaunistada maja, valmistada puudu olevaid kaunistusi ning teha ettevalmistusi jõulu koosviibimiseks. Näiteks oli vaja marineerida ja maitsestada mõned toidud- just tema oli see, kellele eelnimetatud tegevus huvi pakkus ja ta oli lahkesti nõus selle  enda peale võtma. Noor on osalenud aktiivselt kokandusringis ja näidanud toimuva vastu huvi. Kertu on rõõmsameelne ja lahkesti on ta nõus endast nooremaid abistama, kui näeb, et keegi vajab abi.

Kertut inspireerivad kõik, kes teevad seda mida nad armastavad ja oskavad seda hästi teha. Vabal ajal mängib ta klaverit jal loeb raamatuid. Kertule meeldib süüa teha ja ka lihtsalt toredate inimestega suhelda.

Noortekeskuses käimine ja vabatahtlik tegevus on Kertule andnud  võimaluse mängida noortekeskuses erinevaid lauamänge, jutustada sõpradega ning noorsootöötajaga.

Kertut inspireerivad paljud sugulased, tuttavad ja sõbrad.

Noortele, kes on  alles mõttega sealmaal, et  noortekeskuses käima hakata ütleb Kertu, et  tulge julgelt, sest noortekas on mõnus koos sõpradega aega veeta ja suhelda. Kolm asja, mida Kertu noorteka väljasõidule kaasa võtaks on: telefon, söök ja ka sõber :))