Jaanuar Varstu nooremajas oli vaikselt kulgev nagu talvisele kuule paljuski on omane. Kiiremad ajad jäid kuu algusesse, kus vaheajal toimus mitmeid toredaid tegevusi. Alustades nii laagrist kui ka lõpetades vahva matkaga Meenikunnos.

Viimasel ajal on kombeks saanud, et igal vaheajal toimub meil ühiselt laager. Sel korral tegime erinevaid mänge ja veetsime mõnusalt ühiselt aega. Hilistel õhtutundidel proovisime teha lõket, kuid tugeva tuule tõttu pidime mõnusa oleku kiirelt lõpetama. Öösel saime ka paari noorega käia jalutamas läbi öise Varstu, kus leidsime kinnitust, et kell kolm öösel ei rända ükski kummitus ringi 😀

Vastu hommikut vajusid nii mitmedki noored koos noorsootöötajaga unne. Ainult meie aktiivne Kevin proovis kõigile kalja sisse jootes neid üleval hoida. Oli igati mõnus koosolemine, mis ootab juba pikemalt oma järge.

Matkast Meenikunnos saab täpsemalt lugeda siin.

Ülejäänud jaanuar oli rahulikus rütmis, kus ühiselt mängisime igapäevaselt erinevaid mänge ja saime ühiselt ikka FIFA võistlusi korraldada XBOXis. Ühiselt teiste noorsootöötajatega sai ka paika pandud plaanid järgnevaks pool aastaks, et muuta enda igapäevast tööd efektiivsemaks. Ühtlasi osales Ele ka koos teistega “Noorte heaks tänu” sündmusel, kus oli Rõuge Noorsootöö Keskus nomineeritud Aasta noorsootöökeskuseks.

Oli igati vinge kuu ja üha põnevamad ajad on veel tulemas!